site ustu

ARSUZ'DA İSTENMEYEN OLAY YAŞANDI

18:55:12 | 2020-08-04

 

Arsuz – Konacık Yolu Üzerinde Dolmuş Şöförü İle Bir Bisikletlinin Tartışması Sonucu Çıkan Arbadede Dolmuş Şöförü Biseklet Sürücüsü Taner Özbek’i Bıçaklayarak Yaradı.

Ediline Bilgiye Göre Seyir Halinde İlerleyen Bisiklet Grubuna Korna İle Uyarmaya Çalışan Ardından Sollama Yaparken Bisikletliler Tarafından Küfür Edildiği İddia Edilen Olay Sonrası Dolmuş Şoförü İle Bisiklet Sürücüleri Arasında Çıkan Arbedede Dolmuş Sürücüsü Tayfun K. Kendisine Taşlar İle Saldırıldığını Sonrasında Arabadan Aldığı Bıçakla Bisiklet Sürücüsü Taner Özbek’i 3 Farklı Yerinden Yaraladığı İddia Edildi.

Toplumda yargısız infaz yapıldığını ifade eden Taner K. Akrabaları olay yerinde MOBESE kayıtları bulunmakatadır önümüzde ki günlerde kimin suçlu kimin suçsuz olduğunu toplum öğrenecektir Abimin kafasında 36 dikiş var.. Yaşanılan olayın hoş bir durum olmadığını Özürlü çocuğu bulunan Taner K.’nin bu güne kadar yaşamış olduğu her hangi bir adli olay olmadığını ifade ederek yaralanan Taner Özbek’e acil şifalar diledi.

“MİNİBÜSÇÜ TERÖRÜNÜN YANSIMASI”

Olayla ilgili İskenderun Bisiklet Kulübü’nden yapılan açıklamada:  Şu an yoğun bakımda gözlem altında olan Taner Beştek’in başına gelen olay, ne kadar önlem alırsak alalım, biz bisiklet sporcularının her zaman başına gelen olaylarının biraz daha büyümüş halidir. Aynı zamanda bu olay sadece şehrimizi değil, tüm Türkiye’yi tehdit eden ve yolların sahibi oldukları psikolojisini üstlerinden bir türlü atamayan her türlü hız ve trafik ihlalini hak olarak gören minibüsçü terörünün bir yansımasıdır. Unutulmamalıdır ki bisiklet de bir araçtır ve üstündeki bir insandır.

Savcılığın Olay ile ilgili tahkikatını sürdürdüğü belirtildi.

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :  

Tümü