site ustu

Medica Arsuz ile Sağlık Protokolü İmzalandı

Arsuz Gazeteciler Cemiyeti üyeleri için indirimli sağlık protokolü imzalandı.

14:05:28 | 2019-10-07

Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi ile Arsuz Gazeteciler Cemiyeti (AGC) arasında üye gazetecilerin ve ailelerinin sağlık indiriminden yararlanması amacıyla protokol imzalandı.

 

          Özel Medica Arsuz Tıp Merkezinde imzalanan protokolde konuşan Şirket yetkilisi İş İnsanı Recai EKENEL, “Meşakkatli ve kutsal bir görev ifa eden gazeteci arkadaşların bizleri tercih etmesi memnuniyet verici. Kendilerine en iyi sağlık hizmetini vermekten mutluluk duyacağız” diyerek her iki taraf için de protokolümüz hayırlı olsun” diye konuştu.
 

               Gazeteciler Cemiyeti başkanı Alkan TAT, “Gazeteci arkadaşlarımız zor koşularda çalışıyorlar. Onların yaşam kalitesini arttırmak, mevcut şartları iyileştirmek bizim görevimiz. Bu gün burada imzaladığımız protokol ile Cemiyet üyelerinin ve ailelerinin 7 gün 24 saat sağlık hizmetinden indirimli olarak faydalanabileceğini ifade ederek. Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi yönetim kurulana ve Genel Müdürü Recai EKENEL, e basın mensuplarına gösterdikleri ilgi için teşekkür etti.

 

             Özel Medica Arsuz Tıp Merkezi Dahiliye Uzmanı Dr.Sabahattin ÖZBİLEN  ile AGC 2. Başkanı Sedat SAHİLLİ’nin hazır bulunduğu protokol ile belirlenen İndirim Oranları Üye gazeteciler SMS ve e- Mail ile bildirilecektir.

-- Adversting 6 REKLAM ALANI --
ETİKET :  

Tümü